logo

Różne rodzaje zakładów DOTA 2, które możesz umieścić

Różne rodzaje zakładów DOTA 2, które możesz umieścić

którym jedna drużyna jest

Dota 2 to jedna z najpopularniejszych gier wieloosobowych online na całym świecie. Gra rozwinęła się ogromna baza fanów, a zakłady e -sportowe pojawiły się jako popularne przedsięwzięcie wśród graczy. Miliony ludzi na całym świecie obstawiają Dota 2 i stało się lukratywnym przemysłem. Obstawianie Dota 2 jest nie tylko zabawne, ale może być również korzystne, jeśli wykonane poprawnie. Jednak nie wszyscy znają różne rodzaje zakładów, które można umieścić na rynku Dota 2. W tym https://ggbet-sport.com/pl/ artykule omówimy różne rodzaje zakładów DOTA 2, które możesz umieścić.

Zwycięzca meczu (linia pieniężna)

Zakład meczowy jest jednym z najpopularniejszych rodzajów zakładów w Dota 2. Tutaj zakładasz, w której drużynie, która Twoim zdaniem wygra mecz. Szanse różnią się w zależności od wydajności każdej drużyny i historii meczu i mogą być na korzyść jednej drużyny, drugiej lub remisu. Remis ma miejsce, gdy obie drużyny mają taki sam wynik na końcu meczu. Ile wygrywasz lub przegrasz, zależy od szans przedstawionych przez bukmachera.

Zakład handicapowy

Zakład handicapowy to kolejny popularny typ bukmacherski w Dota 2. Ten rodzaj zakładu zwykle wyrównuje boisko, w którym jedna drużyna jest uważana za przytłaczającą faworyt. Bukmacher poda linię handicapową, co oznacza, że ​​dostarczy określoną liczbę wirtualnych rund lub punktów na korzyść słabszego zespołu. Handicap jest następnie dodawany do wyniku słabszej drużyny pod koniec gry, dając im szansę wygrania meczu do celów zakładu. Jeśli postawiłeś na silną drużynę, musieliby wygrać przez określoną liczbę punktów lub rund, aby wygrać zakład.

Całkowita liczba rund/punktów zakładu

Całkowita liczba obrotów/punktów jest powszechnym rodzajem zakładów, które napotkasz w większości sportu. Tutaj postawiasz zakład na całkowitą liczbę rund lub punktów, które będą oceniane przez obie drużyny łącznie. Bukmacherzy dadzą łączną linię dla liczby rund lub punktów, i musisz przewidzieć, czy całkowity wynik będzie powyżej, czy poniżej prezentowanej linii. Ten rodzaj zakładu jest łatwy do zrozumienia i prosty, ponieważ nie wymaga obszernej wiedzy o grze.

Specjalne zakłady

Specjalne zakłady są jednym z bardziej ekscytujących rodzajów zakładów DOTA 2, które można umieścić. Te zakłady są mniej powszechne i są oferowane tylko przez konkretnych bukmacherów. Specjalne zakłady są zróżnicowane i zależą od kreatywności bukmachera. Przykładami specjalnych zakładów są zakłady na pierwszą drużynę, która zdejmuje wieżę, zakłada się na czas, w którym zajmuje pierwsze zabójstwo Roshan lub zakłady na zabójstwa konkretnego gracza w każdej rundzie.

Ogólny zwycięzca (zwycięzca turnieju)

Ogólny zakład zwycięzcy to kolejny popularny rodzaj zakładu, który gracze mogą postawić na DOTA 2. Ten rodzaj zakładu jest również znany jako zakład zwycięzcy turnieju, a tutaj musisz wybrać drużynę, którą Twoim zdaniem wygra turniej. Ogólnie zwycięzcy wymagają lepszego zrozumienia drużyn, które uczestniczą w turniejach. Szanse przedstawione dla każdego zespołu będą się różnić w zależności od wcześniejszych występów zespołu, ostatniej formy i innych danych historycznych.

W grze lub zakłady na żywo

W grach lub zakładach na żywo wchodzi w akcję po rozpoczęciu meczu. Ten typ bukmacherów jest popularny wśród graczy, ponieważ pozwala na umieszczenie zakładów na wydarzenia, które odbywają się w czasie rzeczywistym. Na przykład możesz postawić zakład do zespołu, który zabierze następną wieżę lub drużynę, która zabije Roshana. Możliwe jest również przewidywanie zwycięzcy meczu w danym momencie. Obstawianie na żywo wymagają szybkiego myślenia i instynktu, w którym ułamek sekundy może mieć znaczącą różnicę.

Wniosek

tym                    https

Betting on Dota 2 to zabawny i ekscytujący sposób na zwiększenie emocji związanych z oglądaniem gry. Jednak konieczne jest dokładne zrozumienie każdego rodzaju zakładu Dota 2 przed postawieniem zakładu. Powyżej znajduje się kilka typów bukmacherskich, które są dostępne dla bettorów. Jak zawsze, prosimy o to odpowiedzialnie.

 • Share

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *